Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Покрокова інструкція з подання електронних заяв 

на вступні випробування при вступі на навчання 

для здобуття ступеня магістра


Електронні заяви на фахові іспити та співбесіди з іноземної мови замість ЄВІ при вступі до магістратури подаються через особисті електронні кабінети вступників, які створюються на сайті з 01 липня та призначені , зокрема, для подання заяв на участь у конкурсному відборі.


Перед поданням заяв в пункті меню «Конкурсні пропозиції» здійснюється пошук конкурсних пропозицій, які цікавлять вступника та їх кодів. При цьому необхідно вказати спеціальність, освітній рівень на який здійснюється вступ (магістр) та базу вступу (бакалавр, магістр (для осіб з повною вищою освітою)) також за бажанням можна зазначити регіон та форму навчання (денна або заочна). Код закладу НТУ «Дніпровська політехніка» – 36.


Код знайденої конкурсної пропозиції виділено червоною рамкою


Вхід в особистий електронний кабінет вступника здійснюється шляхом натискання кнопки Електронний кабінет вступника на головній сторінці ресурсу vstup.edbo.gov.ua з наступним вказанням логіну та паролю профілю.

З переліком іспитів за обраною конкурсною пропозицією доступних для реєстрації можна ознайомитися в особистому електронному кабінеті вступника: пункт меню «Реєстрація на вступне випробування (співбесіда, творчий конкурс, фахове випробування)». При цьому треба вказати код конкурсної пропозиції та основу вступу.


Серед запропонованих випробувань обрати потрібне та натиснути кнопку «Подати заяву на участь у вступному випробуванні».


Перед поданням першої заяви система попередить:


Оскільки в НТУ «Дніпровська політехніка» передбачені два потоки фахових вступних випробувань (один – з іноземної мови), система запропонує обрати дату. При цьому у діалоговому вікні буде відображатися місце проведення, дата та час початку випробування.


Після додання заяви система попередить:


Записи про вступне випробування, на які проведено реєстрацію, в особистому електронному кабінеті вступника будуть мати вигляд:


Покликання активне і містить в собі інформацію щодо місця проведення, дати та початку випробування.


Реєстрація на фаховий іспит замість ЄФВВ для вступників на основі здобутого ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня магістра) для спеціальностей галузей знань 05, 07, 28, 29 здійснюється особисто або шляхом надсилання на електронну адресу Приймальної комісії.

УВАГА!!! Подання заяв на фахові вступні випробування триватиме з 01 по 16 липня (до 18.00). Випускники бакалаврату скороченого строку навчання поточного року, які до 17 липня не зможуть з об’єктивних причин отримати дипломи бакалаврів, і, відповідно, створити особисті електронні кабінети вступників, подають заяви на фахові іспити особисто в паперовій формі до Приймальної комісії НТУ «Дніпровська політехніка» або шляхом надсилання на електронну адресу Приймальної комісії.

Відповідно до «Правил прийому до Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» в 2023 році» (п.1 розділу V) вступники можуть подати не більше двох заяв на фахові іспити.

Приймальна комісія

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт