Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ

Додаткова сесія вступних випробувань для вступу на навчання за договором


Період реєстрації: 01 серпня - 05 серпня


Випробування відбудуться:

10 серпня - іспит з фаху

11 серпня - співбесіда з іноземної мови


Додаткова сесія для вступу на спеціальність 081 Право не проводиться

Прийняти участь у додатковій сесії для вступу на спеціальності галузей знань 05, 07, 28, 29 можуть лише особи, які мають освітній ступінь магістра або ОКР спеціаліста.

Особи, які мають тільки освітній ступінь бакалавра в додаткову сесію можуть скласти лише фаховий іспит.

Заяви для участі у вступних випробуваннях в закладах вищої освіти подаються через особисті електронні кабінети вступників (у паперовій формі або електронною поштою до приймальної комісії закладу освіти в разі відсутності особистого електронного кабінету вступника).

Вступники, які не можуть створити електронні кабінети з дипломами старого зразка (орієнтовно до 2000 року), подають заяви на фахові вступні іспити особисто в паперовій формі до Приймальної комісії НТУ “Дніпровська політехніка” або електронною поштою на адресу master@nmu.one за формою. Покрокова інструкція подачі заяви наведена нижче.


Покрокова інструкція подачі заяв на фахові вступні випробування для осіб з дипломами нового зразка (перейти за посиланням)


Покрокова інструкція подачі заяв на фахові вступні випробування (для власників дипломів старого зразка):

1.    Завантажити бланк заяви встановленої форми за наведеним вище посиланням.

2.    Роздрукувати бланк, заповнити власноруч і поставити підпис. Заяви на участь у вступних випробуваннях за різними спеціальностями та освітніми програмами подаються на окремих бланках.

3.    У разі особистого подання заяви, надати її до Приймальної комісії НТУ “Дніпровська політехніка”. При собі мати документ, що посвідчує особу (паспорт або ID-карту) та їх ксерокопію.

4.    У разі подання заяви електронною поштою, відсканувати або зробити її чітку фотографію. Отримане зображення прикріпити до порожнього листа, який надіслати на електронну адресу master@nmu.one. До листа також слід прикріпити скан документа, що посвідчує особу (паспорта 1-ша та 2-га сторінки або ID-карти з обох сторін). В темі листа вказати “Вступні випробування”. 


Подача заяв на фахові вступні випробування триватиме

з 01 по 05 серпня (до 18.00).

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт